
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Threshold Voltage | 4 V |
| Number of Voltages Monitored | 4 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | No Manual Reset |
| Type | Voltage Monitors |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Active Low, Open Drain |
| Reset Timeout | 140 ms |
Stock: 3232
Distributors
pcbx
Unit Price$0.16872
Ext.Price$0.16872
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16872 | $0.16872 |
| 10 | $0.11636 | $1.16360 |
| 50 | $0.10153 | $5.07650 |
| 100 | $0.08859 | $8.85900 |
| 500 | $0.07736 | $38.68000 |
| 1000 | $0.07388 | $73.88000 |
| 3000 | $0.06959 | $208.77000 |
